ewfwe
Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeśli nie masz konta.

Ekologiczna Oliwa z Oliwek Extra Virgen BALDONA, świeża, kwasowość 0,18! Firmowe

miesiąc temu Żywność Warszawa 109 wyświetleń

192 zł

  • img
  • img
  • img

0.0 gwiazdek

Lokalizacja: Warszawa
Cena: 192 zł

Ekologiczna Oliwa zOliwek Extra Virgen BALDONA, puszka 5litrów, świeża, kwasowość jedynie 0,18%!

Oliwa z oliweknajwyższej jakości otrzymana bezpośrednio z soku wyciskanych oliwek, przy czymoliwki pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych, tłoczona na zimno !!! za pomocąśrodków mechanicznych, bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych.Oliwki wykorzystywane doprodukcji oliwy z oliwek BALDONA uprawiane są bez pestycydów lub nawozówsztucznych, przy użyciu wyłącznie naturalnych produktów. .
Oliwa ta wyróżnia się bardzo niską kwasowością poniżej 0,18%, K270< 0,11,K232< 1,5. Posiadamy wymagane certyfikaty produkcji ekologicznej i pełnąanalizę chemiczną, potwierdzającą, że oliwa spełnia wszelkie wymogi UE,dotyczące najwyższej kategorii oliwy z pierwszego tłoczenia na zimno!

Najlepiej spożyć przed16/10/2019

Dodatkowe Szczegóły

Strona WWW http://vivaoliwa.pl/

 

Notatka: Musisz być zalogowany, aby dodać opinie o ogłoszeniu.


/usr/home/burmistrz8/domains/tutajdodaj.pl/public_html/97e261f0acef566b96476e311edb3018/SeoPilotClient.php

Darmowe ogłoszenia - Polska | Ogłoszenia aktualne lokalne i bez opłat

Kupuj i sprzedaj wszystko, od samochodów używanych, po telefony komórkowe i komputery, lub jeśli szukasz nieruchomości, miejsca pracy i wiele więcej. Z przyjemnością zapraszamy Państwa na naszą witrynę ogłoszeniową, gdzie możecie dodać darmowe ogłoszenia. To bardzo proste. Jako jedna z niewielu stron pragniemy oferować naszym klientom znakomite rozwiązania, słyniemy z tego, że nasze produkty czyli ogłoszenia są darmowe i posiadamy wielu zadowolonych klientów. U nas możecie zamieszczać bezpłatne ogłoszenia i ta forma nigdy się nie zmieni. Zapraszamy i jednocześnie informujemy, że Ten serwis ogłoszeniowy używa pliki cookies.