ewfwe
Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeśli nie masz konta.

Opiekun/ka osoby starszej DE i UK Firmowe

3 miesiące temu Oferty pracy Łódź 48 wyświetleń

-- zł

  • img

0.0 gwiazdek

Lokalizacja: Łódź
Wynagrodzenie: -- zł

Promedica24 szuka osób na stanowisko opiekunek i opiekunów osób starszych w DE i UK

Zapewniamy: atrakcyjne zarobki i wypłaty w terminie; legalną formę zatrudnienia; elastyczną długość pobytu; sprawdzone oferty pracy;opłacamy składki ZUS od średniej krajowej;organizacja wyjazdu tj. transport pod dom podopiecznego, zakwaterowanie,wyżywienie, prywatną opiekę medyczną w DE; szkolenia z zakresu opieki orazkursy językowe (bezpłatny kurs języka niemieckiego od podstaw, po którym maszgwarancję pracy).

Od potencjalnych pracowników wymagamy: podstawowej znajomości językaniemieckiego (wyjazdy DE) lub komunikatywnej znajomości języka angielskiego(wyjazdy UK); doświadczenia w opiece nad osobami starszymi (uznajemy takżeopiekę nad członkiem rodziny)

Zadzwoń już dziś!


kom. + 48 514781491

kom. + 48 502913182

Dodatkowe Szczegóły

Typ umowy Umowa zlecenie

 

Notatka: Musisz być zalogowany, aby dodać opinie o ogłoszeniu.


/usr/home/burmistrz8/domains/tutajdodaj.pl/public_html/97e261f0acef566b96476e311edb3018/SeoPilotClient.php

Darmowe ogłoszenia - Polska | Ogłoszenia aktualne lokalne i bez opłat

Kupuj i sprzedaj wszystko, od samochodów używanych, po telefony komórkowe i komputery, lub jeśli szukasz nieruchomości, miejsca pracy i wiele więcej. Z przyjemnością zapraszamy Państwa na naszą witrynę ogłoszeniową, gdzie możecie dodać darmowe ogłoszenia. To bardzo proste. Jako jedna z niewielu stron pragniemy oferować naszym klientom znakomite rozwiązania, słyniemy z tego, że nasze produkty czyli ogłoszenia są darmowe i posiadamy wielu zadowolonych klientów. U nas możecie zamieszczać bezpłatne ogłoszenia i ta forma nigdy się nie zmieni. Zapraszamy i jednocześnie informujemy, że Ten serwis ogłoszeniowy używa pliki cookies.