ewfwe
Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeśli nie masz konta.

Opiekun osoby niepełnosprawnej w Anglii od 13 lutego Firmowe

2 miesiące temu Oferty pracy Łódź 30 wyświetleń

-- zł

  • img

0.0 gwiazdek

Lokalizacja: Łódź
Wynagrodzenie: -- zł

Znasz język angielski oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorem lub osobą niepełnosprawną? Zgłoś się do pracy w Anglii zPromedica24. Poniżej opis jednego z kontraktów:

Wyjazd około 13.02.2018 na 2,5 miesiąca. Stawka: ok.1264 Funty netto na miesiąc- opiekun/ka nie ponosi kosztów zamieszkania anidojazdu na miejsce kontraktu. Promedica24 zajmuje się w pełni organizacją pobytu.

Podopieczny uczęszcza na liczne zajęcia sportowe: gra w tenisa, chodzi nasiłownię, ćwiczy jogę. Na kontrakcie jest dwóch opiekunów, którzypomagają mu w codziennych czynnościach, przygotowują posiłki oraz towarzyszą mupodczas wyjść do pubu, kina, oraz na zajęcia sportowe. Panowie mają swoje własne pokoje, a w mieszkaniu jest dostęp do Internetu. Zainteresowany pracą? Zadzwoń: 516 052 212 iumów się na spotkanie w najbliższym Oddziale Promedica24.


 

Notatka: Musisz być zalogowany, aby dodać opinie o ogłoszeniu.


/usr/home/burmistrz8/domains/tutajdodaj.pl/public_html/97e261f0acef566b96476e311edb3018/SeoPilotClient.php

Darmowe ogłoszenia - Polska | Ogłoszenia aktualne lokalne i bez opłat

Kupuj i sprzedaj wszystko, od samochodów używanych, po telefony komórkowe i komputery, lub jeśli szukasz nieruchomości, miejsca pracy i wiele więcej. Z przyjemnością zapraszamy Państwa na naszą witrynę ogłoszeniową, gdzie możecie dodać darmowe ogłoszenia. To bardzo proste. Jako jedna z niewielu stron pragniemy oferować naszym klientom znakomite rozwiązania, słyniemy z tego, że nasze produkty czyli ogłoszenia są darmowe i posiadamy wielu zadowolonych klientów. U nas możecie zamieszczać bezpłatne ogłoszenia i ta forma nigdy się nie zmieni. Zapraszamy i jednocześnie informujemy, że Ten serwis ogłoszeniowy używa pliki cookies.