ewfwe
Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeśli nie masz konta.

Półkolonie Żeglarskie Firmowe

miesiąc temu Sport Gdynia 41 wyświetleń

750 zł

  • img
  • img

0.0 gwiazdek

Lokalizacja: Gdynia
Cena: 750 zł

Półkolonie żeglarskie to doskonała forma aktywności dla dzieci i młodzieży, jaką proponuje nasz Klub Gdyńska Akademia Żeglarstwa w okresie wakacji.
Półkolonie odbywają się w formie tygodniowych turnusów:
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00, a więc w czasie, gdy rodzice sąw pracy. Dzieci pod opieką trenerów aktywnie i w atrakcyjny sposób spędzają czas wolny. W programie półkolonii oferujemy teoretyczną i praktyczną naukę żeglarstwa, gry i zabawy terenowe, zajęcia integracyjne, zabawy w wodzie oraz posiłek w ciągu dnia (obiad). Cały program oraz zajęcia dla dzieci realizowane są w formie zabawowej tak, aby pokazać dzieciom, że żeglarstwo jest wspaniałą zabawą. Może być sportem lub hobby na całe życie.


Dodatkowe Szczegóły

Strona WWW www.akademiazeglarstwa.com.pl
Stan Nowe

 

Notatka: Musisz być zalogowany, aby dodać opinie o ogłoszeniu.


/usr/home/burmistrz8/domains/tutajdodaj.pl/public_html/97e261f0acef566b96476e311edb3018/SeoPilotClient.php

Darmowe ogłoszenia - Polska | Ogłoszenia aktualne lokalne i bez opłat

Kupuj i sprzedaj wszystko, od samochodów używanych, po telefony komórkowe i komputery, lub jeśli szukasz nieruchomości, miejsca pracy i wiele więcej. Z przyjemnością zapraszamy Państwa na naszą witrynę ogłoszeniową, gdzie możecie dodać darmowe ogłoszenia. To bardzo proste. Jako jedna z niewielu stron pragniemy oferować naszym klientom znakomite rozwiązania, słyniemy z tego, że nasze produkty czyli ogłoszenia są darmowe i posiadamy wielu zadowolonych klientów. U nas możecie zamieszczać bezpłatne ogłoszenia i ta forma nigdy się nie zmieni. Zapraszamy i jednocześnie informujemy, że Ten serwis ogłoszeniowy używa pliki cookies.