ewfwe
Zaloguj się aby uzyskać szybszy dostęp do najlepszych ofert. Kliknij tutaj jeśli nie masz konta.

Prace budowlane w ogrodach Firmowe

3 miesiące temu Oferty pracy Szczecin 54 wyświetleń

-- zł

  • img

0.0 gwiazdek

Lokalizacja: Szczecin
Wynagrodzenie: -- zł

Prace budowlane w ogrodach

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

  • Prace ogólnobudowlane przy wykroczeniach ogrodów – stawianie altanek od podstaw, stawianie ścianek działowych, prace brukarskie oraz drobne prace murarskie
  • Budowa konstrukcji na podstawie projektu – rysunku technicznego
  • Malowanie konstrukcji ogrodowych
  • Możliwe prace pomocnicze w ogrodnictwie

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży ogólnobudowlanej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nadgodziny i premie
  • Praca min. 38-40 godzin tygodniowo
  • Umowa z pracodawcą belgijskim na belgijskich warunkach

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Nr certyfikatu:10320

Dodatkowe Szczegóły

Typ pracy Pełny etat
Typ umowy Umowa o pracę
Strona WWW www.jobzone.pl

Notatka: Musisz być zalogowany, aby dodać opinie o ogłoszeniu.

/usr/home/burmistrz8/domains/tutajdodaj.pl/public_html/97e261f0acef566b96476e311edb3018/SeoPilotClient.php

Darmowe ogłoszenia - Polska | Ogłoszenia aktualne lokalne i bez opłat